Nasi tenisiści Mistrzami Powiatu!

ImageW ubiegłą środę w I LO w Radzyniu Podlaskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Bardzo dobrze spisali się reprezentanci naszej szkoły. W kategorii dziewcząt wszystkie miejsca na podium zajęły uczennice ZSP ( Joanna Wierzbicka, Paulina Maliszewska, Weronika Buc ), natomiast w kategorii chłopców pierwsze miejsce wywalczył Łukasz Maksymiuk.

Wszyscy wymienieni uzyskali awans do Finału Rejonu, który w przyszłym tygodniu odbędzie się w Parczewie, podczas którego będą rywalizowali z rówieśnikami z powiatów: bialskiego ziemskiego i grodzkiego, łukowskiego i parczewskiego o awans do Mistrzostw Województwa.
Opiekunką drużyny była Pani Marta Frączek.

Nasi tenisiści Mistrzami Powiatu!Nasi tenisiści Mistrzami Powiatu!Nasi tenisiści Mistrzami Powiatu!

Nasi tenisiści Mistrzami Powiatu! 

Więcej kliknij tutaj