Monika Sidor medalistką Otwartych Mistrzostw Polski we fryzjerstwie

ImageMamy zaszczyt poinformować państwa, że na Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Polski we fryzjerstwie w Poznaniu uczennica technikum fryzjerskiego w ZSP Monika Sidor zdobyła brązowy medal oraz tytuł II Vice Mistrza Polski Juniorów we fryzjerstwie damskim. Profil fryzjerski istnieje dopiero 4 lata więc tym bardziej cieszymy się tym sukcesem. Zawodniczke starannie przygotowała Marlena Mańko nauczycielka zawodu w technikum usług fryzjerskich w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim oraz właścicielka Studia Kairos w Radzyniu Podlaskim. Udział naszych uczniów w konkursach rozwija w nich pasję i pozwala poszerzać horyzonty.
Jesteśmy dumni z tego osiągnięcia, ponieważ do konkursu przystąpili najlepsi zawodnicy wyłonieni we wczesnieszych eliminacjach. Start w mistrzostach był bardzo ciekawym doswiadczeniem. Dzięki temu moglismy sie przekonac o wysokiej jakości kształcenia naszej szkoły.

ImageImage 

Więcej kliknij tutaj