Młodzieżowe Mistrzostwa Gmin Powiatu Radzyńskiego w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców

ImageDnia 7.XI i 14.IX.2009 odbyły się w Zespole Szkół Ponadgimnajzlanych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim Młodzieżowe MIstrzostwa Gmin Powiatu Radzyńskiego w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców zorganizowane przez Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy TECHNIK – ORION. 7 listopada rywalizowali ze sobą chłopcy rocznik 92 i młodsi. Zwyciężył zespół w składzie:G.Czopek, T.Karpysz, P.Jucha, Sz. Zakrzewski, J.Łuba, Ł.Kwaśny.

14 listopada do rywalizacji przystąpiły dziewczęta. Zwyciężyła drużyna Miasto Radzyń I w składzie: K.Niedziółka, A.Dymek, P.Szwed, A.Szkurłat, N.Olszak, A.Kania, P.Wardziak pokonując pozostałe zespoły przy stracie tylko jednego seta.

 

Wyniki spotkań 7.XI.2009:
Gmina Kąkolewnica – Internat 2:0
Gmina Kąkolewnica – Miato Radzyń 0:2
Internat – Gmina Radzyń 0:2
Internat – Miasto Radzyn 1:2
Gmina Kąkolewnica – Gmina Radzyń 0:2
Miasto Radzyń – Gmina Radzyń 1:2

 

Wyniki spotkań 14.XI.2009:
Miasto Radzyń II – Gmina Borki 2:1
Miasto Radzyń I – Gmina Radzyń 2:0
Miasto Radzyń I – Miasto Radzyń II 2:0
Gmina Borki – Gmina Radzyń 2:0
Miasto Radzyń II – Gmina Radzyń 2:0
Miasto Radzyń I – Gmina Borki 2:1

 

Galeria zdjęć (foto:Marek Topyła)

Więcej kliknij tutaj