Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

ImageMistrzostwa Szkoły w indywidualnym tenisie stołowym odbyły się dnia 03.10.2008 tradycyjnie w sali konferencyjnej Pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim. Jak co roku zgromadziły wielu sympatyków tej bardzo popularnej dyscypliny sportu z naszej szkoły. Do zawodów przystąpiło 30 uczniów  i 10 uczennic. Zawodnicy rywalizowali w systemie gier do dwóch przegranych tzw. ,,systemie radzieckim”.

 

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowymWśród dziewcząt zwyciężyła Anna Prokopiak z klasy 1 lp, a za nią uplasowały się: Monika Danieluk 3 tf, Sylwia Celińska 3 lb. Zwycięzcą wśród chłopców został Karol Szcześniak z klasy 1 ls, a następne miejsca zajęli: Kamil Baryła 3 lui, Łukasz Kisiel 3 ls. Zawodnicy z pierwszych sześciu miejsc otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim i będą reprezentowali naszą szkołę podczas Mistrzostw Powiatu. Organizatorem zawodów byli n-le wychowania fizycznego Marta i Marek Frączek.

Więcej kliknij tutaj