Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

ImageŚroda 4 listopada 2015 roku w naszej szkole upłynęła pod sportowym znakiem tenisa stołowego. W hali widowiskowo – sportowej zebrała się liczna grupa pasjonatów ping-ponga, którzy  rywalizowali  o miano „Mistrza Szkoły”   w  kategorii  dziewcząt i  chłopców. Rozgrywki prowadzone były systemem pucharowym do dwóch przegranych.
Wśród dziewcząt zwyciężyła Weronika Buc  z klasy 2 gh, pokonując w finale Joannę Wierzbicką z klasy 3 lb. Na trzecim miejscu uplasowała się Paulina Maliszewska z klasy 2 tbm, a Agata Dmowska z klasy 3 lb zajęła czwarte miejsce.

W rywalizacji męskiej bezkonkurencyjny okazał się Łukasz Maksymiuk z 4 ts. O drugie miejsce stoczyli pasjonujący mecz Łukasz Łoziński i Damian Wójcik w którym lepszym okazał się pierwszy z nich Czwarte miejsce przypadło Kamilowi Mainuszowi
Mistrzostwa Szkoły były zarazem eliminacjami do Mistrzostw Powiatu, które odbędą się w przyszłym tygodniu w I LO.
Na zakończenie zmagań sportowych, Pani Dyrektor Szkoły dr Grażyna Dzida pogratulowała wszystkim uczestnikom sportowej rywalizacji, a najlepszym zawodnikom wręczyła nagrody rzeczowe.

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowymMistrzostwa szkoły w tenisie stołowym Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowymMistrzostwa szkoły w tenisie stołowym 

Więcej kliknij tutaj