Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Image7 grudnia 2010 rozegrano w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W trunieju wzięło udział 14 drużyn, które rozegrały eliminacje systemem pucharowym. Do finału awansowały trzy drużyny: 2la, 3la, i 123ls, które rozegrały mecze każdy z każdym.

Wyniki rundy finałowej:  2la – 123ls 0:2,  3la – 2la   2:1, 23ls – 3la 2:0

 

Mistrzem szkoły została drużyna złożona z uczennic klas 1,2,3 ls w składzie: Dymek Agata, Szwed Patrycja, Gruchoła Monika, Mazurek Milena, Gajda Dominika, Kot Karolina, Posiadało Katarzyna. Na drugim miejscu uplasowała się klasa 3 la: Szkurlat Aleksandra, Niedziółka Karolina, Mazurek Agnieszka, Zakrzewska Anna, Zając Ewelina, Grochowska Natalia, Gruchoła Aleksandra, zaś na trzecim klasa 2 la w składzie: Olszak Natalia, Przychodzka Paulina, Sawicka Monika, Kłos Marta, Mańko Monika, Plewka Paulina, Szczęch Agnieszka.

 

 

Więcej kliknij tutaj