Mistrzostwa Rejonu w biegach przełajowych

ImagePrzy wspaniałej pogodzie odbyły się 08 października 2009 na stadionie Ludowego Klubu Sportowego "SOKÓŁ" w Adamowie, mistrzostwa szkół ponadgimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych rejonu bialskopodlaskiego. Uczestniczyły w nich po cztery najlepsze drużyny ( 2 dziewcząt i 2 chłopców) z pięciu powiatów naszego rejonu. Bardzo dobrze spisała się drużyna dziewcząt z naszej szkoły, która miała do pokonania w terenie 10 x 800 metrów, zajmując ostatecznie piąte miejsce.

 

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Gruchoła Monika Kołtun Paulina, Piekarska Karolina, Szafińska Magdalena, Bednarczyk Natalia, Gajda Dominika, Głuszek Paulina, Matysiak Anna, Dajek Paulina, Cybulska Magda. 
Nieznacznie niżej, bo na siódmym miejscu ulokowali się chłopcy biegający na bardzo trudnym dystansie 10 x 1500 metrów:  Kalenik Karol,  Krajanowski Jarek, Trojak Piotr, Czarnecki Jacek,  Bober Monika, Krzysztof,  Cybula Dominik,  Ochal Mateusz, Langa Patryk, Matejek Grzegorz, Gryglicki Sebastian. 

 

mt_gallery:Mistrzostwa Rejonu w biegach przełajowych 

Więcej kliknij tutaj