Mistrzostwa Powiatu SZS w pływaniu

ImageRadzyńska kryta pływalnia AQUA MIŚ była we wtorek (18 listopada 2014 roku) miejscem rozegrania Mistrzostw Powiatu SZS w pływaniu szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W zawodach pływackich oprócz szkół z Radzynia Podlaskiego udział wzięły zaledwie dwie szkoły z terenu powiatu, jedna z Bork, a druga z Wohynia, które wbrew oczekiwaniom konkurentów wcale nie były tylko tłem dla zawodniczek i zawodników z Radzynia Podlaskiego. Zawody rozegrane zostały w trzech częściach. Pierwsza część dla szkół podstawowych (Igrzyska), druga dla gimnazjów (Gimnazjada) i trzecia dla szkół ponadgimnazjalnych (Licealiada). Wśród szkół podstawowych najlepsi pływacy są w SP2 Radzyń Podlaski, którym wiernie kibicował dyrektor szkoły Pan mgr Cezary Czarniak oraz rodzice. Podobnie najlepszymi pływakami okazali się starsi koledzy z Gimnazjum Nr 2. Szkoły ponadgimnazjalne  reprezentowały tylko I LO i ZSP, natomiast dziewczęta z I LO wystąpiły bez konkurentek. Wszyscy zwycięzcy z pierwszych trzech miejsc w konkurencjach indywidualnych oraz dwie pierwsze sztafety będą reprezentowały powiat radzyński na Mistrzostwach Rejonu (Igrzyska 04.12.14 Parczw, Gimnazjada 02.12.14 Radzyń Podlaski, Licealiada 26.11.14  Biała Podlaska) Nagrody dla najlepszych zawodniczek i zawodników w postaci medali i pucharów ufundował Zarząd Powiatu w Radzyniu Podlaskim, a organizatorem zawodów był PSZS w Radzyniu Podlaskim i MOSiR w Radzyniu Podlaskim.

 

DZIEWCZĘTA

 

 

CHŁPOCY

STYL KLASYCZNY

STYL KLASYCZNY

msc

Nazwisko imię

czas

szkoła

msc

Nazwisko imię

czas

szkoła

 

1.

 

2.

 

3.

 

 

Gomółka Dominika

 

Malmon Urszula

 

Zaniewicz Karolina

 

51.70

 

56.62

 

59.37

 

I LO

 

I LO

 

I LO

 

 

1.

 

2.

 

3.

 

Szabaciuk Marcin

 

Arbaczewski Paweł

Lewczuk Michał

 

 

42.46

 

45.20

 

45.54

 

 

I LO

 

ZSP

 

I LO

STYL GRZBIETOWY

STYL GRZBIETOWY

 

1

 

2

 

3

 

 

Golecka Aleksandra

 

Zańko Patrycja

 

 

 

55.14

 

1.03.87

 

 

 

I LO

 

I LO

 

 

1

 

2

 

3

 

Szewczak Jacek

 

Fręchowicz Paweł

 

Szymala Dominik

 

50.36

 

50.82

 

51.38

 

ZSP

 

I LO

 

ZSP

STYL DOWOLNY

STYL DOWOLNY

 

1

 

2

 

3

 

 

Zielnik Karolina

 

Machowska Edyta

 

Maciejewska Weronika

 

38.33

 

49.88

 

1.02.43

 

I LO

 

I LO

 

I LO

 

 

 

1

 

2

 

3

 

Rybołowik Jan

 

Kawka Adam

 

Smogorzewski Karol

 

29.45

 

34.03

 

36.09

 

I LO

 

ZSP

 

I LO

 

 

SZTAFETY:

 

DZIEWCZĘTA

       1. I LO Radzyń Podlaski – 3.57.05

 

CHŁOPCY

  1. I LO Radzyń Podlaski – 2.50.43
  2. ZSP Radzyń Podlaski – 2.55.23

 

 

Więcej kliknij tutaj