Memoriał Pływacki im. Grzegorza Kuczyńskiego

ImageW dniu 01.10.2016r. w Sandomierzu odbył się Memoriał Pływacki im. Grzegorza Kuczyńskiego. Były to pierwsze zawody, które zorganizował klub Foka Sandomierz oraz Urząd Miasta Sandomierz ku pamięci założyciela i pierwszego prezesa klubu Foka Sandomierz – Grzegorza Kuczyńskiego.
Do startu w zawodach zostało zgłoszonych 209 zawodników z 26 klubów, którzy rywalizowali w konkurencjach indywidualnych z podziałem na kategorie wiekowe: rocznik 2003 i starsi (grupa zawodników Foka Masters), rocznik 2004, rocznik 2005, rocznik 2006, rocznik 2007 i młodsi. Nasz klub MULKS „Technik- Orion” przy ZSP w Radzyniu Podlaskim reprezentowali zawodnicy  z rocznika 2005 i 2006 startujący  w konkurencjach indywidualnych. Były to bardzo udane zawody dla naszych młodych pływaków, którzy wywalczyli 5 medali na 6 startów (1 złoty, 3 srebrne, 1 brązowy). Do zawodów naszą grupę przygotował trener Jacek Dębski.

Poniżej wyniki  poszczególnych konkurencji:
50m styl klasyczny: Mikołaj Maciuk I miejsce
100m styl klasyczny Mikołaj Maciuk II miejsce
50m styl dowolny Łukasz Opolski II miejsce
50m styl grzbietowy  Łukasz Opolski II miejsce
50m styl motylkowy Milena Ilach III miejsce
50m styl dowolny Milena Ilach X miejsce
W końcowej klasyfikacji drużynowej (klasyfikacja punktowa) nasi zawodnicy uplasowali się na 12 miejscu  w gronie 26 klubów.

mt_gallery:Memoriał Pływacki im. Grzegorza Kuczyńskiego 

Więcej kliknij tutaj