Mechanicy z ZSP w finale Mistrzostw Mechaników

ImageMiło nam poinformować,  że po raz kolejny nasi uczniowie technikum pojazdów samochodowych zakwalifikowali się do finału V Ogólnopolskich  Mistrzostw Młodych Mechaników. W tym roku do etapu kwalifikacyjnego przystąpiło 460 zespołów uczniowskich,  którzy mieli rozwiązać test składający się z 30 bardzo wymagających  pytań.  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim będzie reprezentowany przez dwa zespoły,  które znalazły się w finałowej 30, są to uczniowie Technikum pojazdów samochodowych : Kamil Hryć, Damian Siwek, Kamil Rakowski i Bartosz Kowalczyk. Uczniowie zostali przygotowani przez nauczycieli: W. Mackiewicza, P. Leszaka, M. Antola. Finał Mistrzostw odbędzie się 31 marca w Poznaniu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Mechanicy z ZSP  w finale Mistrzostw Mechaników 

ImageImageImage Więcej kliknij tutaj