Maria Curie – Skłodowska w bibliotece ZSP

W dniach od 20-21.11.2017 w bibliotece Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II nauczyciele bibliotekarze: p. Małgorzata Musiejuk, p. Agata Sokół i p. Ewelina Wierzchowska, zorganizowały akcję czytelniczą pt. „Maria Curie – Skłodowska w bibliotece ZSP”.
Odwiedzający bibliotekę czytelnicy mieli możliwość poznania ważniejszych wydarzeń z życia Marii Curie –Skłodowskiej, a chętni uczniowie mogli wziąć udział w quizie dotyczącym polskiej noblistki. Prawidłowe odpowiedzi nagradzane były upominkami, które zostały przygotowane specjalnie na tę okazję przez nauczycieli bibliotekarzy. Z tej okazji zorganizowano również wystawę książek poświęconych Marii Curie – Skłodowskiej.

Akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem uczniów i zakończyła sukcesem czytelniczym. W tych dniach odnotowano znaczny wzrost wypożyczeń. Poniżej krótka fotorelacja.