Ślusarz Roku 2016

Ślusarz Roku 20168 czerwca 2016 roku odbył się finał konkurs „ Ślusarz Roku”. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II  wspólnie z firmą Aesculap-Chifa Sp.z o.o.  Radzyń Podlaski.  Celem konkursu było promowanie zawodu ślusarza. Konkurs skierowany był dla uczniów zasadniczej szkoły zawodowej kształcących się w tym zawodzie. Przebiegał on w dwóch etapach, z których pierwszy, teoretyczny przeprowadzony został w formie testu. Pierwszy szczebel konkursu wyłonił laureatów do drugiego etapu praktycznego. Praktyczna  część odbyła się na warsztatach szkolnych, w firmie B. Braun Aesculap-Chifa Sp.z o.o.,  mieszczącej się przy ulicy Budowlanych 1A.  Ogłoszenia wyników dokonała pani dyrektor szkoły, dr Grażyna Dzida i  pan Zdzisław Miś –  dyrektor Aesculap-Chifa Sp.z o.o.  Radzyń Podlaski, który jednocześnie był fundatorem nagród. Zwycięzcą został Michał Jaraszek, uczeń klasy drugiej, który otrzymał tytuł „ Ślusarza roku 2016” i nagrody rzeczowe. Miejsce drugie zajął uczeń klasy pierwszej – Patryk Blicharz, trzecie miejsce przypadło Bartłomiejowi Machniakowi – uczniowi 2 klasy. Pozostali finaliści otrzymali dyplomy okolicznościowe i nagrody pocieszenia. Inicjatorem konkursu był mgr inż. Wojciech Mackiewicz, nauczyciel Zespołu Szkół i pan inż. Paweł Łaskawski, nauczyciel praktycznej nauki zawodu w B. Braun  Aesculap-Chifa Sp.z o.o.  Radzyń Podlaski. 

Ślusarz Roku 2016Ślusarz Roku 2016 

Więcej kliknij tutaj