Licealiada – koszykówka dziewcząt

Image16 lutego 2012 roku w I LO odbył się w ram,ach Licealiady mecz koszykówki dziewcząt. Koszykarki ZSP w składzie Martyna Janasz, Anna Kwoczko, Katarzyna Ciężka, Paulina Susz, Ewelina Dzięga, Kornelia Musiatowicz, Arleta Bondaruk, Dominika Gajda, Karolina Kot, Aleksandra Delążek stoczyły równorzędny pojedynek z koszykarkami I LO. Dzięwczęta z ZSP zwyciężyły, dzięki czemu miały możliwość rozegrania spotkania  na szczycie ligi.

Kolejne zawody – na szczeblu rejonowym rozegrane zsotały 6 marca w Białej Podlaskiej. Od samego początku wiadome było, iż mecz nie będzie łatwy. Było o co walczyć ponieważ "nagrodą" za zwycięstwo były rozgrywki w Krasnymstawie. Niestety nie udało się – drużyna z ZSP zajęła 4 miejsce – ale już za rok będzie szansa na poprawienie wyniku. Powodzenia.

 

mt_gallery:Koszykówka dziewcząt - zawody rejonowe. Foto: Andrzej Chwedoruk 

Więcej kliknij tutaj