Kuchnia Polska w Tradycji Świąt Bożego Narodzenia 2015

ImageUczniowie  Technikum żywienia i usług gastronomicznych Zespołu Szkół Ponadgimnazjanych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim w składzie  Paulina Zdziennicka i Bartłomiej Lubczuk zakwalifikowali się do VII Ogólnopolskiego Konkursu Szkół Gastronomicznych „ Kuchnia Polska w Tradycji Świąt Bożego Narodzenia 2015”. Uczniowie wykazali się wiedzą, umiejętnościami, twórczością jak i kreatywnością w sztuce kulinarnej. Przygotowali zakąskę z suma oraz danie zasadnicze z tuszki królika.
Finał konkursu odbędzie się w Centrum Techniki Kulinarnej DORAM, gdzie swoją obecność potwierdziły wybitne osobowości kulinarne.
Należy dodać ,że młodzież wykonywała swoje potrawy konkursowe pod fachowym okiem Pani mgr Agnieszki Śledź.

Uczeń Paweł Jabłoński weźmie udział w I Ogólnopolskiej „Olimpiadzie Kawy”. Baristę przygotowuje Pani mgr inż Elżbieta Stasiowska.
Młodzieży życzymy dalszych sukcesów i trzymamy kciuki.

 

Zakąska z suma
Zakąska z suma

Danie zasadnicze z królika

Danie zasadnicze z królika  

Więcej kliknij tutaj