Konkurs strzelecki z karabinka pnemumatycznego

ImageFinałowy Konkurs Strzelecki z karabinka pneumatycznego odbył się w naszej szkole 16.06.2010 roku. Ogółem do konkursu przystąpiło prawie 300 uczniów ZSP im Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim. Do ścisłego finału zakwalifikowało się  blisko 50 osób. Zawodnicy strzelali z odległości 10 metrów z pozycji leżącej (3+5) do tarczy A-1. Poziom zawodów był bardzo wysoki i bardzo wyrównany o czym świadczą wyniki rywalizacji.

 

Dziewczęta:

 1.  Deleżuch Karolina  1 tg 46 pkt
 2.  Kozieł Elżbieta 3 tfi 45 pkt
 3.  Rybak Emilia 1 ls 45 pkt

Chłopcy:

 1.  Niewęgłowski Piotr 2 s  45 pkt
 2.  Czech Rafał 1 s  44 pkt
 3.  Cur Patryk 1 ts  44 pkt

 
Z pewnością ilość uczniów biorących udział w konkursie przerosła najśmielsze oczekiwania prowadzących zawody –  nauczycieli  przysposobienia obronnego: Marka Frączka i Dariusza Demianiuka. Organizatorzy już dzisiaj zapraszają do kolejnej edycji zawodów w przyszłym roku szkolnym.

Więcej kliknij tutaj