Konkurs firmy Intertransport w ZSP

Uczniowie klas samochodowych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II uczestniczyli w konkursie zorganizowanym przez firmę Intertransport z Radzynia Podlaskiego. Uczniowie zmierzyli się z testem, który dotyczył techniki motoryzacyjnej, technologii napraw pojazdów i znajomości funkcjonowania serwisu pojazdów ciężarowych. Zwycięzcą konkursu został uczeń klasy 3 technikum pojazdów samochodowych – Marek Chudek.

Każdemu z uczestników konkursu wręczono zestaw pamiątkowy, zaś finałowa czwórka oprócz dyplomów otrzymała wartościowe nagrody rzeczowe i voucher na szkolenie z techniki hybrydowej. Firma Intertransport jest największym serwisem samochodów ciężarowych w powiecie radzyńskim, która posiada również stację diagnostyczną oraz sklep z częściami zamiennymi do samochodów. Nagrody i dyplomy wręczała zwycięzcom pani dyrektor szkoły – dr Grażyna Dzida wspólnie z panem Michałem Jastrzębskim – właścicielem firmy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i nauczycielom samochodówki.