Konkurs Bezpieczna szkoła-Bezpieczny uczeń 2015

Image17 grudnia 2014 r został rozstrzygnięty konkurs plastyczno-literacki pt.: „Co powinno się zmienić w twojej szkole, rodzinie, otoczeniu, by poprawić relacje między ludźmi”. Konkurs został zorganizowany w ramach realizacji zadań konkursu „Bezpieczna szkoła-Bezpieczny uczeń 2015” przez p. Dorotę Krasucką i p. Joannę Wójcik-Demianiuk. Nagrody zwycięzcom i pozostałym uczestnikom wręczył z-ca dyrektora p. Piotr Mackiewicz.

Laureaci konkursu:
I miejsce Katarzyna Siwiak kl. 4tg
II miejsce Kinga Krajanowska kl. 1tf
III miejsce Bartłomiej Goławski kl. 2 te i Waldemar Książek kl. 2te

Wyróżnienia:
Marcin Skarżycki kl.1ts
Paweł Kryński kl. 2te
Michał Kolesa kl.1ts
Natalia Stefaniak kl.2te
Oktawia Kliszczewska kl. 3la
Marcin Grzebowicz kl.2te
Sebastian Wysokiński kl. 2g
Daniel Szczerba kl.1ts

mt_gallery:Konkurs Bezpieczna szkoła-Bezpieczny uczeń 2015 

 

Więcej kliknij tutaj