KONKURS „An der KUL ist Deutsch cool”

Dnia 15 grudnia 2017 r w naszej szkole został przeprowadzony szkolny etap konkursu z języka niemieckiego „An der KUL ist Deutsch cool” organizowany przez KUL. Konkurs obejmował test leksykalno-gramatyczny sprawdzający znajomość języka niemieckiego pod względem gramatycznym i leksykalnym. W konkursie wzięło udział 11 uczniów z klas pierwszych, drugich i trzecich liceum ogólnokształcącego, technikum i zasadniczej szkoły zawodowej.

Do drugiego etapu konkursu (28 lutego 2018) obejmującego test leksykalno-gramatyczny oraz test wiedzy o krajach niemieckojęzycznych zakwalifikowało się aż 7 uczniów naszej szkoły:
1. Staniek Bartłomiej
2. Brygoła Agnieszka
3. Sokół Beata
4. Kułak Przemysław
5. Rola Karolina
6. Wawruch Natalia
7. Dawidek Kinga

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!