Konferencja ekonomiczna

Image15 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II odbędzie się pierwsza konferencja ekonomiczna w ramach projektu klasy patronackiej Szkoły Głównej Handlowej.
Finanse towarzyszą nam w życiu na co dzień. Każdego dnia z nimi się spotykamy. Świat wokół nas staje się coraz bardziej skomplikowany, a świat finansów ryzykowny. Rozrastająca się oferta różnorodnych produktów oraz konieczność zarządzania w coraz dłuższej perspektywie finansami, rodzą konieczność zapewnienia edukacji ekonomicznej młodzieży na najwyższym poziomie.Mając to na uwadze, nauczyciele przedmiotów ekonomicznych i dyrekcja ZSP, starając się działać na rzecz przygotowania młodego pokolenia do życia w warunkach gospodarki rynkowej, serdecznie zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu radzyńskiego wraz z opiekunami do udziału w konferencji „Młody człowiek w świecie finansów”.
Realizacja takich przedsięwzięć, jak konferencja , ma na celu kształtowanie u młodzieży, umiejętności poruszania się w świecie finansów, efektywnego zarządzania finansami osobistymi oraz budowanie własnego bezpieczeństwa finansowego.

 

Więcej kliknij tutaj