Kolejny sukces siatkarzy z ZSP

ImageDrużyna siatkarzy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim reprezentowała nasz powiat w finale rejonu w piłce siatkowej. Zawody rozegrane zostały w Międzyrzecu Podlaskim dnia 3.03.2017. Do rozgrywek przystąpiło pięć drużyn reprezentujących swoje  powiaty: ZSP Radzyn Podlaski, LO im. Sikorskiego z Międzyrzeca Podlaskiego, ZSE Biała Podlaska, ZSCKR z Jabłonia i szkoła z Radoryża reprezentująca powiat łukowski.
Nasi zawodnicy po zaciętym turnieju ulegli dopiero w finale gospodarzom zawodów zajmując po raz pierwszy drugie miejsce na tym etapie rozgrywek.
Drużyna wystąpiła w składzie: Chmielarz Damian kl. 4te, Goławski Bartłomiej kl.4te, Głowienko Mateusz kl.4tb, Sposób Sylwester kl. 4ts, Musiatowicz Tomasz kl. 2tb, Kwaśny Mateusz kl.2tb, Paszkowski Karol kl.2bb, Cybul Krystian kl3gb, Karpiński Patryk kl. 3tb. Opiekunem zespołu jest trener Wojciech Blicharz. mt_gallery:Foto: Więcej kliknij tutaj