Kolejny sukces ekonomistów z ZSP!

ImageW dniu 09 grudnia 2015r. uczniowie Technikum Ekonomicznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych uczestniczyli w III Wojewódzkim Konkursie Wiedzy z Rachunkowości zorganizowanym przez Stowarzyszenie Księgowych Oddział Okręgowy w Lublinie oraz Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie.
Celem Konkursu jest rozbudzanie zainteresowań wiedzą z zakresu rachunkowości i zachęcanie uczniów do dalszego kształcenia w kierunku rachunkowości oraz zdobywanie kolejnych stopni „ścieżki” certyfikacji zawodu księgowego nadawanych przez Stowarzyszenie Księgowych.

W drugim etapie konkursu udział wzięło 45 uczniów z 9 szkół z terenu województwa lubelskiego, w tym po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły. Uczennica czwartej klasy Wioletta Kaliszuk zajęła II miejsce i została uhonorowana nagrodą w postaci tabletu i bonem szkoleniowym na Kurs I stopnia dla kandydatów na  księgowego. Bardzo dobrze poradził sobie również Paweł Nurzyński, który zajął IV miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

mt_gallery:Kolejny sukces ekonomistów z ZSP! 

Więcej kliknij tutaj