Kolędowanie w językach świata 2011

ImageTradycyjnie już ostatniego dnia nauki przed przerwą świąteczną uczniowe Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim zebrali się na wspólne kolędowanie w językach świata. W tym roku był to już chór w skład którego weszło ponad 50 osób przygotowanych przez nauczycieli języków obcych: mgr Iwonę Słowikowską (j. angielski), mgr Magdalenę Iwańczuk (j. rosyjski) i mgr Dorotę Mazurek (j. niemiecki). Wyśpiewali oni razem z solistami wiele znanych i mniej znanych kolęd i piosenek świątecznych, zaś do wspólnego śpiewania włączyli się zebrani uczniowie oraz zaproszeni goście. Mamy nadzieję, że za rok nie mniej liczna grupa utalentowanej muzycznie młodzieży umili ten przedświąteczny czas.

{youtube}PPJ_SyWs6oQ{/youtube}

{youtube}spC_XKkLIZU{/youtube}

{youtube}FFYYiNy0ZS8{/youtube}

 

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej kliknij tutaj