Katarzyna Ciężka Mistrzynią Polski!

ImagePodczas XXI Mistrzostwa Polski Juniorów w Rybniku wspaniały sukces odnotowała zawodniczka Radzyńskiego Sportowego Centrum Taekwon-do Katarzyna Ciężka, która nie dała szans swoim rywalkom w technikach specjalnych zdobywając złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski!!! Oprócz medalu w konkurencji technik we wspaniałym stylu wywalczyła 3 miejsce w walkach do 55kg, przygrywając minimalnie pojedynek o wejście do finału w ostatnich sekundach walki. Kasia zdobywając aż dwa medale udowodniała, że jest w stanie rywalizować i wygrywać z najlepszymi w Polsce co dobrze rokuje na kolejny start w zbliżających się Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców.

Katarzyna Ciężka Mistrzynią Polski!

 

Katarzyna Ciężka Mistrzynią Polski!Katarzyna Ciężka Mistrzynią Polski! 

Więcej kliknij tutaj