Jubileusz istnienia Programu Współpracy IFP UMCS

ImageJubileusz istnienia Programu Współpracy IFP UMCS ze Szkołami Ponadgimnazjalnymi Lublina i Regionu
Zespół Szkół Ponadgimanzjalnych od pięciu lat  uczestniczy w Programie Współpracy Instytutu Filologii Polskiej  Uniwersytetu Marii Curie-Skodowskiej  ze Szkołami Ponadgimnazjalnymi Lublina i Regionu. 16 grudnia 2013 uczniowie ZSP im. Jana Pawła II wzięli udział w  spotkaniu z pracownikami naukowymi IFP UMCS. Program obejmował zagadnienia dotyczące współczesnych mediów. Zaproszeni goście, reprezentujący lubelskie media: radio, telewizję i prasę,  w dyskusji panelowej podjęli temat „Informacja i komentarz- oblicza współczesnych mediów”. Uczestnicy spotkania wysłuchali wykładu prof. Marii Wojtak „Teoria gatunków dziennikarskich”,  a następnie wzięli udział w warsztatach medialnych „Jak działa telewizja internetowa?”  na terenie Inkubatora Medialno- Artystycznego  
Koordynatorzy otrzymali listy gratulacyjne z życzeniami dalszej owocnej współpracy.

 

Jubileusz istnienia Programu Współpracy IFP UMCS Jubileusz istnienia Programu Współpracy IFP UMCSJubileusz istnienia Programu Współpracy IFP UMCS

Więcej kliknij tutaj