IX Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

Image10 stycznia 2017r. w Warszawie odbył się etap okręgowy IX Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej, którego tematem przewodnim było „Wyposażenie techniczne obiektów hotelarskich”. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim reprezentowali: uczeń klasy 2 technikum hotelarskiego, Michał Sznura oraz uczennica klasy 3, Paulina Paszkowska. Uczestnicy zmagali się na teście z 80 pytaniami z zakresu specjalistycznej wiedzy hotelarskiej.
Do etapu centralnego, mającego się odbyć w Kołobrzegu, zakwalifikowało się 39 osób z 355 uczestników, a wśród najlepszych z kraju  znalazł się nasz uczeń, Michał Sznura.
Gratulujemy lokaty wśród najlepszych uczniów klas hotelarskich z całej Polski i życzymy powodzenia w finale. IX Olimpiada Wiedzy HotelarskiejIX Olimpiada Wiedzy HotelarskiejIX Olimpiada Wiedzy HotelarskiejIX Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej Więcej kliknij tutaj