Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

Image30.09.20110 na Hali widowiskowo-sportowej przy ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. Trzydziestu dwóch uczniów i szesnaście uczennic wzięło udział w rywalizacji o miano najlepszych tenisistów ZSP. Zawody zostały rozegrane w systemie gier do dwóch  przegranych. Wśród  dziewcząt zwyciężyła  Joanna Mańko z 2tfh, pokonując ubiegłoroczną mistrzynię szkoły Sylwię Dziewulską  z 2tg (II miejsce) i Monikę Mańko 2la (III miejsce). Czwarte miejsce zajęła Sylwia Zacharjasz z klasy 1la. Wśród chłopców zwyciężył Marek Wierzbicki 1ls pokonując Karola Szcześniaka z 3ls (zwycięzcę z ostatnich dwóch lat). Na trzecim miejcsu uplasował się Damiana Duda z 1 ts i Karol Kalenik 3ls.

 

Zwycięzcy będą reprezentowali naszą szkołę na zawodach powiatowych, które odbędą się w I LO 18.10.2010. Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy i  zapraszamy  do  aktywnego uczestnictwa w kolejnych imprezach sportowych.

mt_gallery: Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Tenisie  Stołowym. Foto:P.Iwańczuk 

Więcej kliknij tutaj