III m-ce judoków „Technik-ORION”

ImageW dniu 29.05.2011 r. odbyły się OTWARTE MISTRZOSTWA O PUCHAR WÓJTA GMINY LATOWICZ W JUDO, w których startowało 8 zawodników z MULKS „Technik – Orion” przy ZSP Radzyń Podlaski. W imprezie brało udział 11 klubów z terenu Mazowsza, Lubelszczyzny i Świętokrzyskiego. Chociaż „Technik – Orion” wystartował w bardzo przerzedzonym składzie dzięki bardzo dobrej postawie zajął w punktacji drużynowej 3 miejsce. Wśród naszych reprezentantów najlepiej zaprezentowała się Alicja Szewczyk, która zdobyła statuetkę najlepszej zawodniczki turnieju.

Ponadto w swoich wagach wygrali wszystkie walki i zajęli pierwsze miejsca: Mateusz Dorosz (30 kg) 3 walki przed czasem, Eryk Zając 39 kg (2 zwycięstwa) oraz Kamil Rożen w kategori 36 kg (3 zwycięstwa).
II miejsca zajęli: Krystian Zając – 30 kg, Jakub Hołownia – 33 kg i Magda Krasuska 32 kg

mt_gallery:OTWARTE MISTRZOSTWA O PUCHAR WÓJTA GMINY LATOWICZ W JUDO 

Więcej kliknij tutaj