II Powiatowe Forum Sportu

ImageDnia 15 maja 2010 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim odbyło się II Powiatowe Forum Sportu. Miało ono miejsce po uroczystym otwarciu kompleksu boisk "Orlik" przy Szkole Podstawowej Nr 2.


 

W uroczystości udział wzięli: Minister Sportu i Turystyki Adam Giersz, Wicemarszałek WOjewództwa Lubelskiego Sławomi Sosnowski, Poseł Na Sejm RP Tadeusz Sławecki, Starosta Radzyński Jerzy Kułak, Burmistrz Miasta Radzyń Podlaski Witold Kowalczyk oraz zaproszeni goście. Na Hali Widowiskowo SPortowej przy ZSP można było zobaczyć liczne osiągnięcia radzyńskich klubów sportowych a także widowiskowe pokazy sportów walki.

W trakcie pokazów wyróżniający się zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomyi nagrody książkowe, zaś szczególą statuetkę – SUPERTALENT 2010 wręczył Natalii Olszak Dyrektor ZSP mgr inż. Zdzisław Janus.

 

Galeria zdjęć z II Powiatowego Forum Sportu

Więcej kliknij tutaj