II Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej

ImageW sobotę 12 grudnia odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim II Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn chłopców: SP Czemierniki, SP Biała, SP Nr 1 Radzyń Podlaski, MULKS TECHNIK I, MULKS TECHNIK II, SP Białka oraz 3 drużyny dziewcząt: SP Białka, SP Biała i SP Nr 1 Radzyń Podlaski. Wśród dziewcząt zwyciężyła SP Białka, zaś wśród chłopców najlepszą drużyną okazał się MULKS TECHNIK I.

 

Wyniki spotkań – dziewczęta:
SP Biała – SP Nr 1 Radzyń Podlaski 0:2 (13:25, 16:25)
SP Białka – SP Biała 2:0 (25:22, 25:23)
SP Nr 1 Radzyń Podlaski – SP Białka 0:2 (17:25, 10:25)

Kolejność drużyn:
1. SP Białka
2. SP Nr 1 Radzyń Podlaski
3. SP Biała

W zwycięskiej drużynie zagrały: Weronika Zakrzewska, Weronika Kopeć, Aneta Karwowska, Agnieszka Jurek, Aleksandra Niewęgłowska, Justyna Gil.
Najlepszą zawodniczką została Weronika Zakrzewska ze Szkoły Podstawowej w Białce.

Wyniki spotkań – chłopcy:
SP Czemierniki – SP Białka 0:2
SP Nr 1 Radzyń Podlaski – MULKS TECHNIK I 2:1
SP Biała – MULKS TECHNIK II 0:2
SP Białka – MULKS TECHNIK I 0:2
SP Czemierniki – SP Biała 2:1
MULKS TECHNIK II – SP Nr 1 Radzyń Podlaski 2:1
SP Biała – SP Białka 0:2
MULKS TECHNIK I – MULKS TECHNIK II 2:0
SP Nr 1 Radzyń Podlaski – SP Czemierniki 2:0
SP Białka MULKS TECHNIK II 0:2
SP Biała – SP Nr 1 Radzyń Podlaski 0:2
SP Czemierniki – MULKS TECHNIK I 1:2
SP Nr 1 Radzyń Podlaski – SP Białka 2:0
MULKS TECHNIK I – SP Biała 2:0
MULKS TECHNIK II – SP Czemierniki 2:1

Kolejność drużyn:
1. MULKS TECHNIK I
2. SP Nr 1 Radzyń Podlaski
3. MULKS TECHNIK II
4. SP Białka
5. SP Czemierniki
6. SP Biała

W zwycięskiej drużynie zagrali: Grzesiak Jakub, Paszkowski Mateusz, Wierciszewski Piotr, Przygoński Maciej.
Najlepszym zawodnikiem został wybrany Wojciech Fijałek z MULKS TECHNIK.

Wszyscy zawodnicy otrzymali paczki ze słodyczami oraz drobnymi upominkami ufundowanymi przez: Prom Sklep AGD – S.Kusyk, Hurtownię spożywczą – Fijałek SP.j. PH, Sklep artykułów hydraulicznych Witolda Obrębskiego i Jacka Śledzia oraz zakład FotoExpres Studio FX. Pozostałe nagrody ufundowali:
Zakład Optyczny – Zbigniew Nowicki (bon o wartości 150 zł dla najlepszej zawodniczki do zrealizowania w zakładzie), Zakład Zegarmistrzowski Bronisław Zieliński (Zegarki dla najlepszego zawodnika i zawodniczki) oraz Urząd Miasta Radzyń Podlaski (puchary, dyplomy, woda oraz statuetki)

 

mt_gallery:II Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej. Foto:Marek Topyła 

Foto: Marek Topyła

 

Galeria zdjęć z turniejowych zmagań (foto: Janusz Wlizło)

Więcej kliknij tutaj