II Diecezjalny Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II

Image4 listopada 2009 roku odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w  Radzyniu Podlaskim II Diecezjalny Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. Hasło przewodnie Zjazdu to "Jan Paweł II – Papież Wolności". Uroczystość rozpoczęła Msza Święta w kościele M.B.N.P. odprawiona przez Biskupa Siedleckiego Zbigniewa Kiernikowskiego. Następnie poczty sztandarowe oraz uczniowie przeszli do Hali widowiskowo-sportowej przy ZSP, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości.

List Lubelski Kurator OświatyList Poseł na Sejm RP Tadeusz SławeckiList Poseł na Sejm RP Jerzy RębekList Mazowiecki Kurator Oświaty 

 

{youtube}OSSNguLPGO4{/youtube}  

Wideo: H.Korolczuk

 

Wszystkich zebranych powitał Dyrektor Szkoły mgr inż. Zdzisław Janus, który otworzył Zjazd, a następnie wręczył przybyłym gościom pamiątkowe medale wybite na uroczystość oraz publikację pod redakcją dr Agnieszki Gątarczyk (materiały z konferencji popularnonaukowej). Następnie głos zabrali zaproszeni goście oraz prelegent – ks. dr Andrzej Oworuszko. Na zakończenie przedstawiono program artystyczny przygotowany przez nauczycieli i uczniów ZSP.

 

Galeria zdjęć cz.1

Galeria zdjęć cz.2

Galeria zdjęć cz.3

Więcej kliknij tutaj