I Siatkarskie Mistrzostwa Szkoły „Mikstów”

ImageW sobotę 22 maja 2010 na Hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim odbyły się I Siatkarskie Mistrzostwa Szkoły "Mikstów".Najlepszą drużyną została para Izabela Smyl i Tomek Karpysz. Drugie miejsce zajęli Patrycja Szwed i Dawid Sidor, zaś na trzecim miejscu uplasowała się para Milena Mazurek i Kamil Rosiński.

 

Pozostałe miejsca zajęli:

Zaniewicz Arek, Niedziółka Karolina
Czopek Grzegorz, Gruchoła Monika
Kwaśny Łukasz, Szepietowska Anna
Rużyk Emil, Dymek Agata
Jesionek Przemek, Gajda Dominika
Gryglicki Sebastian, Gryglicka Wioleta
Łuba Jarosław, Szafińska Magda
Matysiak Adam, Sawicka Monika
Wiesław Korólczyk, Gołoś Katarzyna
Mańko Mateusz, Mańko Monika

Drużyny otrzymały okolicznościwoe dyplomy oraz koszulki, które wręczył Dyrektor Szkoły mgr inż. Zdzisław Janus. Organizatorem Mistrzostw był Międzyszkolny Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "Technik Orion" oraz mgr Zbigniew Zaniewicz i mgr Sebastian Magier.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Marka Topyły.

mt_gallery:I Siatkarskie Mistrzostwa Szoły 

Więcej kliknij tutaj