I Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt

ImageDnia 07 listopada 2014 roku w hali widowiskowo – sportowej ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim  odbyły się I Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły dwa zespoły ZSP (opiekun Pani Marta Frączek ) i reprezentacja I LO (opiekun Pan Adam Pękała ). Otwarcia zawodów dokonała  Dyrektor szkoły dr Grażyna Dzida, która życzyła wszystkim drużynom sukcesów sportowych. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna I LO w Radzyniu Podlaskim, drugie miejsce I zespół ZSP, trzecie miejsce II zespół ZSP.

I Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewczątI Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt 

Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali sędziowie: Pan Damian Panek, Pan Edmund Koperwas i Pan Marek Frączek, a za organizację z ramienia szkoły odpowiadała Pani Marta Frączek. Podsumowania turnieju dokonał  Wicedyrektor szkoły mgr Piotr Mackiewicz, który wręczył puchary i dyplomy. Organizatorzy dziękują Zarządowi Powiatu w Radzyniu Podlaskim za ufundowanie pucharów i dyplomów.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej kliknij tutaj