I miejsce siatkarek z ZSP

Image21 lutego ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim był gospodarzem  powiatowych zawodów w piłkę siatkową dziewcząt w ramach Licealiady. Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny reprezentujące poszczególne szkoły ponadgimnazjalne z powiatu, które systemem”każdy z każdym” rozegrały ten turniej. Po raz kolejny mistrzostwo powiatu zdobyły zawodniczki z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim (opiekun Sebastian Magier), czyli popularnego "Sikora" z  kompletem  zwycięstw.  Drugie miejsce uzyskało I LO w Radzyniu Podlaskim (opiekun Adam Pękała), natomiast na najniższym stopniu podium uplasowała się reprezentacja dziewcząt z  ZSS w Komarówce Podlaskiej (opiekun Zbigniew Grzegorzewski). Zwycięzcy 23 lutego jadą  na zawody rejonowe do Parczewa reprezentować nasz powiat w piłce siatkowej . Życzymy powodzenia.

 Image

Wyniki spotkań:
ZSP – I LO 2:1 (25:13; 12:25; 15:8)
ZSP – ZSS 2:0 (25:9; 25:7)
I LO – ZSS 2:0

Skład zwycięzkiej drużyny: Kot Paulina, Rybak Agata, Sowisz Patrycja, Woch Marta, Dawidiuk Paulina, Kazimierczak Magda, Najdyhor Wiktoria, Mróz Justyna, Bloch Weronika, Tomczak Julia, Wardziak Julita, Piasko Katarzyna.
Najlepsze drużyny zostały nagrodzone pucharami i dyplomami, które ufundowało Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim.

mt_gallery:I miejsce siatkarek z ZSP 

Więcej kliknij tutaj