I miejsce piłkarzy z ZSP na Dniach Otwartych Politechniki Lubelskiej

Image22.03.2017r. uczniowie z klas: 4 Ti, 4 Te, 4 Tbm, 4 Tgh  i męska drużyna piłki nożnej wraz z opiekunami: Eweliną Wierzchowską oraz Edmundem Koperwasem  udali się na Dni Otwarte Politechniki Lubelskiej. Uczestnicy wyjazdu  zapoznali  się z ofertą edukacyjną uczelni oraz wzięli udział w przygotowanych dla nich wykładach. Dla przyszłych studentów o sportowych zainteresowaniach zostały przygotowane zawody w halowej piłce nożnej.  Miło nam poinformować, że drużyna w składzie:  Adrian Karpiński,  Dominik Kozieł, Kacper Lipiński, Krystian Pawlina, Dawid Anyszek, Radosław Cieślak, Jędrzej Dudek, Mikołaj Golec, Dominik Rycaj oraz Mateusz Lemieszek zajęła I miejsce w tych rozgrywkach. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

I miejsce piłkarzy z ZSP na Dniach Otwartych Politechniki Lubelskie 

 

ImageImageImage 

Więcej kliknij tutaj