Hotelarki z ZSP w finale Ogólnopolskiego Konkursu „Mistrz Wiedzy Hotelarskiej 2023”

15 marca 2023 r. w Hotelu GRAND LUBICZ ***** Uzdrowisko Ustka odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu „Mistrz Wiedzy Hotelarskiej 2023”. Konkurs miał na celu integrację, wymianę doświadczeń  oraz wyłonienie najlepszych uczniów szkół hotelarskich z całej Polski.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 4tshp Technikum Hotelarskiego Julia Grzeszuk i Aleksandra Mackiewicz. Dziewczęta znalazły się wśród 13 najlepszych hotelarzy w  Polsce.

Organizatorem konkursu był Zespół Szkół ,,Elektryk” w Słupsku.

Opinie dziewcząt:

„Wyjazd na ogólnopolski finał był dla mnie dużym wyróżnieniem i ciekawym doświadczeniem. Oprócz konkursu, niesamowitych wrażeń dostarczył mi widoku polskiego morza.” – Julia

„Wyjazd do Ustki to była bardzo fajna przygoda. Cieszę się, że mogłam wziąć udział w konkursie. To bardzo duże wyróżnienie dla mnie. Bardzo ciekawym doświadczeniem była możliwość bycia w Hotelu Grand Lubicz ***** Uzdrowisko Ustka- największum na Pomorzu kompleksie rekreacyjno-uzdrowiskowym a także największym centrum konferencyjnym.”- Ola