Firma TIP-TOPOL w ZSP

ImageUczniowie klas samochodowych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych mieli okazję uczestniczyć w konkursie zorganizowanym przez firmę TIP-TOPOL z siedzibą w Pobiedziskach i reprezentującego ją pana Mirosława Sobiesiaka, Kierownika Regionu. Uczniowie zmierzyli się z testem, który dotyczył budowy opon i technologii ich naprawy. Zwycięzcą konkursu został uczeń klasy 2 technikum pojazdów samochodowych Marek Chudek. Każdemu z uczestników konkursu wręczono zestaw pamiątkowy, zaś finałowa piątka oprócz dyplomów otrzymała nagrody rzeczowe.

Przedsiębiorstwo TIP -TOPOL zajmuje się kompleksową obsługą serwisów oponiarskich i jest największym polskim producentem ciężarków do wyważania kół oraz resorów pneumatycznych. Jest również przedstawicielem światowego lidera w produkcji materiałów i narzędzi do napraw ogumienia, firmy REMA TIP TOP. Firma posiada największe w Polsce Centrum Szkoleniowe w którym kształcą się mechanicy z nią współpracujący.

Firma TIP-TOPOL w ZSP 

„ Bardzo nas cieszy to, że nasza samochodówka została zauważona przez tak wielką firmę jak TIP–TOPOL.Uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę ze znajomości technologii oponiarskich i nowoczesnego wyposażenia warsztatów samochodowych” – stwierdził nauczyciel Wojciech Mackiewicz.

mt_gallery:Firma TIP-TOPOL w ZSP 

Więcej kliknij tutaj