Firma RK Niedziałek w ZSP

ImageUczniowie klas samochodowych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II uczestniczyli w konkursie zorganizowanym  przez firmę  RK Niedziałek z siedzibą w Lublinie i reprezentującego ją pana Daniela Kołpę, Kierownika Działu Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów. Uczniowie zmierzyli się z testem, który dotyczył techniki motoryzacyjnej, technologii napraw pojazdów i znajomości  z funkcjonowania hurtowni motoryzacyjnej. Zwycięzcą konkursu został uczeń klasy 4 technikum pojazdów samochodowych – Adam Kawka. Każdemu z uczestników konkursu wręczono zestaw pamiątkowy, zaś finałowa trójka oprócz dyplomów otrzymała wartościowe nagrody rzeczowe.

Firma RK Niedziałek w ZSP 

Hurtownia motoryzacyjna RK Niedziałek jest największą rodzimą firmą w województwie lubelskim, która zajmuje się dystrybucją  części  zamiennych do samochodów i wyposażenia warsztatów w sprzęt i narzędzia.  To ogromne wyróżnienie dla nas, że taki lider z branży motoryzacyjnej współpracuje z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II, dając uczniom nie tylko nagrody rzeczowe ale również umożliwiając dostęp do wiedzy z nowości występujących na rynku. Zwycięzcom nagrody i dyplomy wręczała dyrekcja szkoły: Pani dr Grażyna Dzida wspólnie z panem wicedyrektorem mgr Piotrem Mackiewiczem i panem kierownikiem szkolenia praktycznego mgr inż. Mariuszem Antolem. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i nauczycielom samochodówki.

mt_gallery:Firma RK Niedziałek w ZSP 

Więcej kliknij tutaj