Express Your Knowledge – Katia i Maite w ZSP

ImageOd dzisiaj tj. 8 listopada 2010 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych przebywają Ekaterina Onufrienok z Rosji (studentka filologii) oraz Maite Sarasola z Urugwaju (studentka dziennikarstwa). Preprowadzą one szereg zajęć z uczniami naszej szkoły i przybliżą kulturę swoich krajów. Wszystko to odbywa się w ramach projektu organizacji AIESEC – Express Your Knowledge – skierowanego do młodzieży ponadgimnazjalnej z całego województwa lubelskiego. Cykl warsztatów prowadzonych w języku angielskim przez grupę praktykantów z różnych krajów całego świata, ma na celu zaciekawienie uczniów kulturą innych narodów i zachęcenie ich do nauki języków obcych. Projekt został objęty honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Krzysztofa Babisza oraz Prezydenta Miasta Lublin Adama Wasilewskiego.

 

Oto kilka zdjęć z pierwszego dnia wizyty w Szkole.

mt_gallery:Katia i Maite w ZSP. Foto:P.Iwańczuk 

Więcej kliknij tutaj