Enigma rozszyfrowana po raz drugi

ImageW dniu 26.03.2009 odbył się II Szkolny konkurs w rozwiązywaniu zadań logicznych ENIGMA organizowany przez mgr  P.Iwańczuka i mgr S.Milaniuk. Do boju stanęło ponad 30 uczniów, którzy zmierzyć się musieli z kilkunastoma zadaniami logicznymi m.in z sudoku. Zdobycze punktowe czołówki były tak wyrównane, że o drugim miejscu decydował  lepszy czas w rozwiązaniu poszczególnych zadań.

 

Najlepszym "deszyfratorem" okazał sie uczeń klasy 1tf Kamil Niewęgłowski,Zdobywca I m-ca Kamil Niewęgłowski II m-ce zdobył Piotr Koczkodaj z klasy 3ts, zaś brąz przypadł uczniowi klasy 1tsAdamowi Koczkodajowi. Najlepszą wśród dziewcząt okazała się uczennica klasy 1tf Anna Nowacka, której do podium zabrakło tylko 2 pkt. Najlepsi otrzymali okolicznościowe dyplomy oraz nagrody książkowe, które wręczyła wicedyrektor dr Grażyna Dzida. Przyznano również nagrodę książkową dla najwytrwalszego matematyka na konursie Aleksandry Kozery. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy za rok na 3. edycję konkursu.

Poniżej pierwsza dziesiątka.

01. Niewęgłowski Kamil
02. Koczkodaj Piotr
03. Koczkodaj Adam
04. Nowacka Anna
05. Koczkodaj Natalia
06. Kozera Aleksandra
07. Misiarz Tomasz
08. Marciniak Marcin
09. Gałka Katarzyna
10. Prokopiuk Emilia

 

Kamil Niewęgłowski I m-cePiotr Koczkodaj II m-ceAdam Koczkodaj III m-ce

Anna Nowacka - najlepsza wśród dziewcząt (IV m-ce)Aleksandra Kozera - nawytrwalszy matematyk konkursu

 

Galeria zdjęć z konkursu.

mt_gallery:II Szkolny konkurs w rozwiązywaniu zadań logicznych ENIGMA 

Więcej kliknij tutaj