Dzień Kobiet i Mężczyzn w naszej szkole!

9 marca Samorząd Uczniowski zorganizował wyjątkowe obchody Dnia Kobiet i Mężczyzn w stylu PRL-u. Uczniowie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w specjalnie przygotowanym kąciku w klimacie PRL-u, a osoby z najciekawszymi elementami stroju inspirowanymi tamtymi czasami zostały nagrodzone przez Samorząd Uczniowski.

Podczas wydarzenia można było również rozwiązać quiz, spróbować kokosanek i bloku, a także napić się oranżady, co jeszcze bardziej wprowadziło wszystkich w klimat dawnych lat.

Dziękujemy wszystkim za udział i świetną atmosferę!

Zdjęcia wykonał Bartosz Opolski z klasy 4TI. Serdecznie dziękujemy.