Dzień Edukacji Finansowej – wyniki testu

18 października br. w ZSP w ramach Dnia Edukacji Finansowej odbył się test wiedzy o finansach. Konkurs miał formę testu online i składał się z pytań testowych jednokrotnego wyboru oraz pytań typu prawda – fałsz.

Uczniowie w zawodzie technik ekonomista rozwiązywali test w wersji zaawansowanej, uczniowie w pozostałych zawodach w wersji dla początkujących. W obydwu kategoriach udział wzięło łącznie 72 uczniów z 10 klas.

 

Zwycięzcami konkursu zostają:

Wersja zaawansowana:

  1. Weronika Mazurek klasa 4tsbe
  2. Dawid Tomasiak klasa 4tsbe
  3. Filipiuk Krystian klasa 4tsbe

Wersja dla początkujących:

  1. Kałuszyńska Nadzieja klasa 2tf
  2. Niedziułka Damian klasa 3bes
  3. Bartłomiej Opolski klasa 3bes

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału i gratulujemy uzyskanych wyników.