Dwa pierwsze miejsca na Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej

Image15 marca 2012 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu POdlaskim pod opieką mgr Magdaleny  Iwańczuk i mgr Iwony Słowikowskiej wzięli udział w pierwszej edycji Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Komarówce Podlaskiej. Spośród 49 uczestników z różnych typów szkół jury wyłoniło 8 zwycięzców: dwóch w kategorii zespoły, trzech w kategorii soliści i trzech w kategorii duety. Uczniowie naszej szkoły zajęli w dwóch kategoriach pierwsze miejsca:
I miejsce w kategorii SOLISTA – Dominika Wysokińska (3la)
I miejsce w kategorii DUETY – Karolina Witkowska (2lcg) i Paweł Muszyński (3ls)
W konkursie wzięli udział również Joanna Wysokińska, Renata Golec, Marta Sobieszczańska, Milena Michalska.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i pozostałym uczestnikom konkursu.

{youtube}MmYU3Ok3tfY{/youtube} Więcej kliknij tutaj