Dwa niecodzienne wydarzenia w Dzień Wiosny w ZSP!

ImageW pierwszy dzień wiosny w hali widowiskowo – sportowej trening koszykówki przeprowadziło  pięciu graczy z występującej w Tauron Basket Lidze drużyny. W tym dniu, to oni pełnili rolę nauczycieli wychowania fizycznego. Tę niecodzienną  lekcję obserwowali z uwagą i zainteresowaniem uczniowie, nie tylko z naszej szkoły. Oczywiście zaczęło się od rozgrzewki, potem koszykarze przeprowadzili konkursy z nagrodami, następnie rozegrali mecze z drużynami radzyńskich szkół. Sprawiły one wszystkim wielką frajdę. Koszykarze popisywali się świetną grą, celnymi rzutami z dalekiego dystansu i niesamowitymi wsadami.

MKS Start Lublin 

Młodzież miała okazję przeprowadzić z zawodnikami krótkie wywiady, dzięki którym dowiedziała się kilku szczegółów na temat ich życia.  Na koniec sportowcy rozdali autografy i zaprosili na ligowy mecz z drużyną TREFLA SOPOT, który odbędzie się 2 kwietnia w hali Globus, oferując darmowe bilety. Na koniec pozowali do pamiątkowej fotografii. W trakcie sportowej imprezy Dyrektor ZSP dr Grażyna Dzida otrzymała statuetkę: Człowiek Roku Powiatu Radzyńskiego, którą wręczyli wydawca i redaktorzy Tygodnika WSPÓLNOTA. Pani Dyrektor podkreśliła, że nagroda jest wyróżnieniem  za bardzo dobrą  pracę całej społeczności Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim. To sukces uczniów i sumienna praca kadry pedagogicznej. Podziękowała wszystkim za oddane głosy i zaprosiła do dalszej współpracy z ZSP.

mt_gallery:ZSP 

Więcej kliknij tutaj