Drużyna z ZSP zajęła VII mc-e w Polsce

ImageW rozgrywanym w Bielsku Białej, w dniach 27-30 maja 2008 r. na terenie 18 Batalionu Desantowo – Szturmowego, Centralnym Finale XXXI Zawodów Sportowo – Obronnych "Sprawni jak Żołnierze 2008" nasza drużyna w składzie: Rafał Krasuski, Damian Łazuga, Przemysław Witek pod bacznym okiem mgr Marka Frączka (opiekuna drużyny) wywalczyła VII miejsce.

 

ImagePo drodze do finału centralnego nasza drużyna zwycięzyła eliminacje rejonowe (pokonując 9 zespołów) a następnie zwyciężyła w finale wojewódzkim (wśród pokonanych znalazły się szkoły z Janowa Podlaskiego, Tarnogrodu, Dęblina, Lublina i Biłgoraja). Konkurencje turniejowe to test sprawnościwoy, rzut granatem, strzelanie, bieg na orientację i umiejętność udzielania pierwszej pomocy.

 

Galeria zdjęć z zawodów 

Więcej kliknij tutaj