Drużyna z ZSP trzecia w Polsce !!!

Image16 kwietnia na finałach IV ogólnopolskiego konkursu motoryzacyjnego Castrol Professional Academy w Warszawie zespół w składzie: Bartłomiej Borawski, Michał Ejsmont oraz Tomasz Grochowski prowadzony przez mgr inż. Mariusza Antola zdobył trzecie miejsce! W finale wzięło udział 6 najlepszych zespołów wyłonionych spośród ponad 700 uczniów.
Uczniowie za zajęcie trzeciego miejsca otrzymali:
• jednorazowe stypendia – po 2500 PLN,
• aparaty cyfrowe -(wartość około 2000 PLN),
• indeksy na Politechnikę Poznańską,
• są zaproszeni na koszt organizatorów do Kielc na Mistrzostwa Polski w wyścigach samochodowych na początku lipca bieżącego roku,
Zwycięzcom i opiekunowi serdecznie gratulujemy!!

 

mt_gallery:Castrol Professional Academy - finał w Warszawie 

Więcej kliknij tutaj