Bezpieczna szkoła – Bezpieczny uczeń 2015

ImageRok szkolny 2014/2015 obfituje w znaczące wydarzenia i sukcesy. Kolejnym bardzo ważnym dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych  osiągnięciem jest uzyskanie tytułu : „Bezpieczna szkoła-Bezpieczny uczeń”. Od 15 września 2014r do 15 kwietnia 2015r w naszej szkole realizowane były zadania przewidziane regulaminem konkursu „Bezpieczna szkoła-Bezpieczny uczeń 2015”. Wszystkie zostały podsumowane oraz bardzo wysoko ocenione przez jury konkursu. Wspólna praca w doborowym zespole przyniosła wspaniale rezultaty. Dziękuję za pomoc i wsparcie w realizacji tego projektu Pani Dyrektor Grażynie Dzida. Dziękuję koleżankom i kolegom nauczycielom oraz uczniom za wspólną efektywną pracę.
Magdalena Iwańczuk – koordynator projektu

Bezpieczna szkoła-Bezpieczny uczeń 2015Bezpieczna szkoła-Bezpieczny uczeń 2015 

Więcej kliknij tutaj