Awans drużyny z ZSP w Światowej Lidze Siatkówki

Image25 kwietnia zakończyły się rozgrywki XII Swiatowej Lidze Śatkówki organizowanej przez ROKiR. Awans do I Ligi wywalczyła drużyna ZSP prowadzona przez Zbigniewa Zaniewicza (w ostatnich dwóch meczach dzielnie walczył również na parkiecie wcielając się w grającego trenera). Decydujący o awansie mecz barażowy drużyna z ZSP wygrała 3:1 pokonując Pocztę.

 

W zespole ZSP zagrali: Jarosława Łaba, Łukasz Kwaśny, Arek Zaniewicz, Tomasz Karpysz, Grzegorz Czopek, Kamil Rosiński, Patryk Jucha, Przemysław Jesionek, Kamil Gajownik, Mariusz Lecyk i Zbigniew Zaniewicz.

Drużyna ZSP Seniorzy również zapewniła sobie pozostanie w I Lidze, zaś Plus Minus 50 pozostaje w II Llidze

 

mt_gallery:Światowa Liga Siatkówki. Foto: Marek Topyła 

Foto: Marek Topyła

Więcej kliknij tutaj