All Star Game w ZSP

ImageDzisiejszego dnia (03.04.2009) rozegrany został na Hali przy ZSP mecz piłki koszykowej pomiędzy uczniami a nauczycielami. Drużyna nauczycieli dowodzona przez Sebastiana Magiera pokonała drużynę uczniów 49:39. I chociaż do przerwy to uczniowie prowadzili 6 punktami to w drugiej połowie przemodelowana obrona oraz boiskowe doświadczenie pozwoliły najpierw zdobyć przewagę a póżniej utrzymać ją do końcowego gwizdka sędziego – Marka Frączka. Poczynaniom uczniów jak i nauczycieli przyglądał się bacznie Dyrektor Szkoły mgr inż. Zdzisław Janus, który wcielił się również w rolę komentatora wydarzeń na boisku. Przy stoliku sędziowskim zasiadły również Natalia Borysiuk oraz Katarzyna Magier.

W poszczególnych drużynach zagrali:
Nauczyciele: Grzegorz Litwiniec, Bogdan Fijałek, ks. Leszek Przybyłowicz,Mecz Nauczyciele-Uczniowie Marek Paszkowski, Sebastian Magier (19 pkt.), Wojciech Blicharz, Paweł Iwańczuk, Dariusz Demianiuk, Edmund Koperwas.
Uczniowie: Michał Ejsmont, Wojciech Korpysz, Rafał Dudek, Mateusz Kiewel, Wojciech Romanowski, Przemek Grochowski, Mateusz Trojak, Tomasz Szczebelski, Arek Chilimoniuk (12 pkt.)

Kibice zapowiedzieli, że już czekają na rewanż oraz mają nadzieję, że ten mecz na stałe zostanie wpisany do kalendarza imprez sportowych.

Więcej kliknij tutaj