Agnieszka Brygoła w Turnieju Wojewódzkim 19. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego

Image5 listopada 2015 roku w Radzyńskim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje powiatowe 19. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego. Hasło tegorocznej edycji brzmiało „Świat jest teatrem”. Uczniowie prezentowali repertuar z zakresu literatury polskiej i obcej związany z teatrem jako miejscem, gdzie wszystko może się zdarzyć. Naszą szkołę reprezentowały  Karolina Jurkowska z klasy 1 la, Agnieszka Brygoła z klasy 1 lb   i Magdalena Chut z klasy 1 lb.  Jury  nominowało do etapu wojewódzkiego Agnieszkę Brygołę, która zaprezentowała utwór Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego pt. „Koń w teatrze” . Wyróżnienie otrzymała też Karolina Jurkowska. Gratulujemy i życzymy Agnieszce udanego występu w Turnieju Wojewódzkim, który odbędzie się pod koniec listopada w Lublinie.

Agnieszka Brygoła w Turnieju Wojewódzkim 19. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego 

Więcej kliknij tutaj