ZSP MA WICEMISTRZYNIĘ SZTUKI FRYZJERSKIEJ

DOMINIKA SZCZEŚNIAK uczennica Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II  w Radzyniu Podlaskim zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie dla Uczniów „Sztuki Fryzjerskiej YOUNG TALENT CUP 2019”.

Konkurs odbył się 19 października 2019roku w Centrum Targowo- Konferencyjnym Global Expo w Warszawie. Do konkursu przystąpiło trzynaście szkół z całej Polski.

Dominika wzięła udział w konkurencji wykonując fryzurę damską.  Tematem przewodnim mistrzostwa był „Street- Focus on Trends” czyli moda uliczna.

Uczennica ZSP udowodniła, że wie, jak stylizować włosy, jak puścić wodzę fantazji, by fryzura wyglądała atrakcyjnie i na mistrzowskim poziomie. Doceniło to jury przyznając II miejsce  i fantastyczne nagrody.

W kategorii fryzury męskiej udział wziął uczeń kl. III Patryk Reszka, mimo że nie zdobył nagrody,  to wzbogacił się w nowe doświadczenia fryzjerskie.

Uczniów do mistrzostw przygotowała  nauczyciel zawodu pani Anita Botwina.